Yhteystiedot

Osoitetiedot | Johtokunta | Toimihenkilöt | Lajikohtaiset tiimit

Osoitetiedot

PaikkaNimiOsoite
LaskutusosoiteVaasan Agilityseura ry (Anne Suoranta)vasrahastonhoitaja@gmail.com
Halli (käytössä ympäri vuoden)Uusi VassilaKiilapuistonkuja 4, 65320 Vaasa
Google Maps -linkki hallille
KenttäMetsäreviiriAlkulanpolku, 65380 VAASA


Johtokunta 2024

NimiToimiPuhelinSähköposti
Tiina Jokinenpuheenjohtaja050 3204305vaspuheenjohtaja@gmail.com
Jenni Kaivolavarapuheenjohtajaagilityairaksinen@gmail.com
Anne Suorantarahastonhoitajavasrahastonhoitaja@gmail.com
Sinikka Sauna-ahosihteerivassihteeri@gmail.com
Johanna Karlströmjohanna.karlstrom@partio.fi
Harri Konttinenkonttinen.harri1@gmail.com
Meeri Koskimeerikos@gmail.com
Pia Kurkipia.kurki@hotmail.fi
Amanda Sjöholmsjoholm.amanda@hotmail.fi


Toimihenkilöt 2024

NimiSähköposti
Tiedotusvastaavat: Jäsentiedote & ilmoitukset & tapahtumat
Johanna Hietikko-Koljonenvas.tiedotus@gmail.com
Meeri Koski
Jessica Nygård
Johanna Karlström
Jäsenrekisteri
Johanna Hietikko-Koljonenjohanna.hietikkokoljonen@gmail.com
Avainvastaava
Johanna Hietikko-Koljonenjohanna.hietikkokoljonen@gmail.com
Webmaster
Meeri Koskivaswebmasteri@gmail.com
Buffettivastaavat
Mirjam Koivulamirkku@saaristonsiirin.com
Raija Karjalainenraija.karjalainen@netikka.fi
Palkintovastaavat
Anne Teilerianneteileri@gmail.com
Sinikka Sauna-ahosinikka.saunaaho@gmail.com
Estevastaava
Timo Teileritimoteileri@gmail.com
Talkoopistevastaava
Hans Seppelinvastalkoot@gmail.com
Valmennusvastaava
Anne Teilerivasvalmennus@gmail.com
Nuorisovastaava
Jessica Nygårdjessicanygard@netikka.fi
Kirjanpito
Anne Suorantavasrahastonhoitaja@gmail.com
Taija Katajisto
Kitu-yhteyshenkilö
Jasmin Salojasmin.salo95@gmail.com

Lajikohtaiset tiimit 2024

NimiSähköpostiosoite
Agilitytiimivasagitiimi@gmail.com
Anne Teileri (laumanjohtaja)
Liisa Metsälä
Anne Suoranta
Timo Teileri
Kia Kalliokoski
Jessica Nygård
Ella-Noora Jaakkola
Jessi Latvala
Sanni Koskiniemi
Tokotiimivastokotiimi@gmail.com
Tanja Katajisto
Tiina Jokinen
Näyttelytiimi
Mirjam Koivula (laumanjohtaja)mirkku@saaristonsiirin.com
Raija Karjalainen
Anu Pakka

Valmentajien yhteystiedot

Scroll to Top